fbpx

Aktualności

Nasz nowy adres w Szczecinie to Słowackiego 19. Mieściła się tu wiele lat przychodnia ZOZ Zdroje, którą przeniesiono do szpitala przy ulicy Św. Wojciecha. Dostosowaliśmy budynek do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Została wybudowana m.in. winda wewnętrzna i zewnętrzna.

"W budynku po dawnych poradniach ZOZ Zdroje przy ul. Słowackiego powstaje nowa przychodnia..."

image1 2

"Klinika Położnictwa i Ginekologii Szpitala Klinicznego nr 2 w Szczecinie już w grudniu rusza z pilotażowym projektem profilaktyki niewydolności łożyska..." Czytaj dalej.

"Niska świadomość oraz obawa pacjentów przed udziałem w badaniach klinicznych są barierą rozwoju badań klinicznych w Polsce. Badania kliniczne potrafią być nową szansą na leczenie dla wielu chorych. Ważne, by pacjenci świadomie i bez obaw wybierali taką ścieżkę leczenia." Czytaj dalej.

Miliony kobiet cierpią na mięśniaki macicy i endometriozę. Jeśli rozpoznano u Ciebie jedno z tych schorzeń, możesz doświadczać wielu dokuczliwych objawów, które wpływają na Twoją pracę, czas wolny oraz życie rodzinne.

Tak już niebawem będzie wyglądać otoczenie Twojej Przychodni Szczecińskiego Centrum Medycznego na ul. Słowackiego 19. Obecnie trwają nasadzenia roślin i prace wykończeniowe wewnątrz budynku

Najczęstszymi przyczynami kamicy moczowej są hiperkalciuria, zakażenia układu moczowego oraz przeszkoda w odpływie moczu. Leki, w tym ceftriaxone, choć w mniejszym stopniu także przyczyniają się do rozwoju kamicy. Kilka czynników ... czytaj ięcej.

Celem przeglądu była ocena i porównanie dostępnych opcji terapeutycznych w leczeniu nykturii u mężczyzn. Jako główne punkty końcowe analizy wzięto pod uwagę skuteczność zmniejszenia epizodów ... czytaj ięcej.