fbpx

O naszej klinice

klinika

Twoja Przychodnia - Centrum Medyczne to dwie nowoczesne przychodnie wielospecjalistyczne znajdujące się w Szczecinie na ul. Janickiego 33 i w Nowej Soli przy ul. Głowackiego 8d. Jesteśmy obecni na rynku od 2009 roku stale rozwijając obszary terapeutyczne ochrony zdrowia. Początki naszej działalności to głównie opieka ginekologiczno-położnicza ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i leczenia kobiet z problemami nietrzymania moczu. W związku z nieustannym rozwojem i stale zwiększającym się zapotrzebowaniem na kompleksowe usługi medyczne postanowiliśmy poszerzyć naszą dzialałalność o takie specjalizacje jak: Alergologia, Dermatologia, Diabetologia, Endokrynologia, Gastroenterologia, Hematologia, Kardiologia, Okulistyka, Pulmonologia, Reumatologia, Urologia. Ponadto jesteśmy w trakcie tworzenia trzeciej placówki Twojej Przychodni, która będzie mieścić się przy ul. Słowackiego 19, w miejscu dawnego SPS ZOZ "Zdroje". Postępy prac remontowych można śledzić w aktualnościach oraz na Facebooku.

Twoja Przychodnia - Centrum Medyczne to przede wszystkim nasi pacjenci oczekujący wsparcia oraz pomocy, ale także świetnie wykształceni lekarze, pielęgniarki, koordynatorzy, recepcjonistki oraz inne osoby, którym Twoje zdrowie nie jest obojętne. Cały nasz zespół stale doskonali wiedzę oraz umiejętności, uczestnicząc w wielu międzynarodowych konferencjach oraz spotkaniach badaczy. Dzięki kontaktom z innymi specjalistami na całym świecie możemy wymieniać nasze doświadczenia oraz wiedzę, którą przekazujemy naszym pacjentom. Stałe podnoszenie jakości poprzez najlepsze wykorzystanie najnowszych możliwych metod leczenia utożsamia i nastawia nas na pacjenta, gdzie najważniejsze pozostaje nasze motto: "Twoja Przychodnia - Twoje zdrowie jest dla Nas najważniejsze"

nasz zespol 3

Nasz cel to stałe podnoszenie jakości świadczonych usług 

Właśnie dlatego stawiamy na nowe metody leczenia, zwłaszcza w chorobach o podłożu autoimmunologicznym. Zatrudnienie najlepszych specjalistów oraz współpraca z największymi firmami farmaceutycznymi na Świecie zaowocowała powstaniem w Twojej Przychodni cenionego ośrodka badań klinicznych. Wraz z prowadzonymi badaniami klinicznymi w Twojej Przychodni mamy możliwość bezpośrednio przyczynić się do rozwoju farmakoterapii na świecie oraz zaoferować naszym pacjentom alternatywne i innowacyjne metody leczenia.