fbpx

O naszej klinice

klinika

Twoja Przychodnia - Centrum Medyczne to dwie nowoczesne przychodnie wielospecjalistyczne znajdujące się w Szczecinie i w Nowej Soli. Jesteśmy obecni na rynku od 2009 roku stale rozwijając obszary terapeutyczne ochrony zdrowia. Początki naszej działalności to głównie opieka ginekologiczno-położnicza ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i leczenia kobiet z problemami nietrzymania moczu. W związku z nieustannym rozwojem i stale zwiększającym się zapotrzebowaniem na kompleksowe usługi medyczne postanowiliśmy poszerzyć naszą dzialałalność i od 2011 roku prowadzimy badania kliniczne, dzięki którym nasi pacjenci mogą otrzymać innowacyjne leki, niedostępne jeszcze w Polsce (a dostępne np. w USA). W naszych ośrodkach przyjmują lekarze takich specjalności jak: Alergologia, Dermatologia, Diabetologia, Endokrynologia, Gastroenterologia, Ginekologia, Hematologia, Kardiologia, Okulistyka, Pulmonologia, Neurologia, Reumatologia, Urologia. 

Od stycznia 2019 ośrodek w Szczecinie zmienił lokalizację z ul. Janickiego 33 na ul. Słowackiego 19 (zaadaptowany historyczny budynek, w którym dawniej mieścił się SPS ZOZ "Zdroje"), dzięki czemu zyskaliśmy przestrzeń do prężnego rozwoju w zakresie diagnostyki, co zaowocowało otwarciem sali cystoskopowej i endoskopowej. 

Jest to obiekt pozbawiony barier architektonicznych. Ponadto, w ramach otwarcia się na pacjentów niejednokrotnie przyjeżdżających do nas z rodzinami i małymi dziećmi, stworzyliśmy dogodne warunki: posiadamy przewijak dla niemowląt, czy pomieszczenie, w którym nie ma problemu z podgrzaniem jedzenia dla dzieci. Posiadamy również zaciszne pokoje pacjenta, w których można wraz z osobami towarzyszącymi w komfortowych warunkach zrelaksować się przed badaniem, odpocząć w oczekiwaniu na dalsze zabiegi, czy nakarmić niemowlę. Pacjenci wykonujący u nas gastroskopię i kolonoskopię, którzy dojeżdżają spoza Szczecina, mają umożliwiony nocleg oraz możliwość ułożenia jadłospisu przez dietetyka. 


Twoja Przychodnia - Centrum Medyczne to przede wszystkim nasi pacjenci oczekujący wsparcia oraz pomocy, ale także świetnie wykształceni lekarze, pielęgniarki, koordynatorzy, recepcjonistki oraz inne osoby, którym Twoje zdrowie nie jest obojętne. Cały nasz zespół stale doskonali wiedzę oraz umiejętności, uczestnicząc w wielu międzynarodowych konferencjach oraz spotkaniach badaczy. Dzięki kontaktom z innymi specjalistami na całym świecie możemy wymieniać nasze doświadczenia oraz wiedzę, którą przekazujemy naszym pacjentom. Stałe podnoszenie jakości poprzez najlepsze wykorzystanie najnowszych możliwych metod leczenia utożsamia i nastawia nas na pacjenta, gdzie najważniejsze pozostaje nasze motto: "Twoja Przychodnia - Twoje zdrowie jest dla Nas najważniejsze"

nasz zespol 3

Nasz cel to stałe podnoszenie jakości świadczonych usług 

Właśnie dlatego stawiamy na nowe metody leczenia, zwłaszcza w chorobach o podłożu autoimmunologicznym. Zatrudnienie najlepszych specjalistów oraz współpraca z największymi firmami farmaceutycznymi na Świecie zaowocowała powstaniem w Twojej Przychodni cenionego ośrodka badań klinicznych. Wraz z prowadzonymi badaniami klinicznymi w Twojej Przychodni mamy możliwość bezpośrednio przyczynić się do rozwoju farmakoterapii na świecie oraz zaoferować naszym pacjentom alternatywne i innowacyjne metody leczenia.